קורס תיווך נדל"ן + עבודה


קורס תיווך נדל"ן + עבודה

מקשרים בין קונה ומוכר דירה ולוקחים 2% מכל צד מכל העסקה תעשו חישוב כמה דירה שווה היום! אחד היתרונות הגדולים ביותר בעבודה בשוק הנדל"ן טמון בעובדה שלא תצטרכו להציג תואר אקדמי או ללמוד במשך פרקי זמן ארוכים כדי להיות זכאים לתעודת גמר ולרישיון לעסוק בתחום
ממוצע שכר בתחום 20,000 ש"ח
מזה למעלה מעשור שוק הנדל"ן בעולם בכלל ובישראל בפרט הוא אחד האפיקים האטרקטיביים ביותר להשקעה.

אנו במחלקת הנדל"ן בפיצחנו את השיטה של המשקיעים הגדולים והפכנו את עולם ההשקעות בנדל"ן לעולם אפשרי ונגיש לכולם. אפשרויות ההשקעה בנדל"ן הן רבות ומגוונות. אומנם המשקיע הממוצע יסבור כי רכישת בית מגורים היא השקעה יחידה בנדל"ן, אך האמת היא, שיש אפיקים שונים בתחום הנדל"ן שכדאי לנו להשקיע בהם.

שיטת הלימוד הייחודית שלנו משלבת תאוריה – פרקטיקה – שטח, וזאת מתוך הבנה כי ההשקעה הנדלנית מחייבת עשיה אפקטיבית בדגש על שטח. אנו מעניקים ארגז כלים נדלני שבאמצעותו ניתן לבצע עסקאות מוצלחות תוך מקסום הרווח האפשרי בעסקה.

נבחרת המרצים של מכללת פסגות מורכבת ממרצים בעלי ניסיון רב ועשייה ענפה בעולם הנדל"ן כאשר הדגש הוא להעביר את הניסיון הפרקטי במסגרת מגוון הקורסים. בעקבות הניסיון הרב של המרצים שלנו אנו יודעים להבין ולנתח את הצרכים המקצועיים והידע הדרוש לסטודנטים שלנו על מנת להפוך לאנשי הנדל"ן העוסקים בנדל"ן.

הקורסים שלנו מותאמים לכל קהלי היעד ומועברים על ידי נבחרת המרצים במסגרת כיתות נדל"ן ייעודיות או במסגרת חבילת אימונים אישיים אחד על אחד. כאשר הדגש העיקרי הוא על פרקטיקה נדלנית של עשיית נדל"ן בשטח. זאת מתוך הבנה כי עשייה נדלנית אינה יכולה להסתכם בתאוריה בלבד והיא מחייבת שילוב של פרקטיקה בשטח.

קורסי הלימוד שלנו נועדו להקנות לך את מירב הידע על מנת לסייע לך להתחיל את דרכך החדשה תוך שילוב כל החידושים האפשריים בעולם נדלני מתפתח. קורסי הלימוד כוללים ניתוחי שווקים להשקעה נדלנית, בניית תכניות עסקיות לעסקאות פוטנציאליות והתאמתם לאופי המשקיע, איתור מוקשים בעסקאות נדל"ן, התחדשות עירונית ויצירת הכנסה נוספת באמצעות נדל"ן.

הניסיון הרב שלנו וההבנה האבסולוטית של ענף הנדל"ן כמכללה הוותיקה בתחום מחייבים אותנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר המסייעים לסטודנטים שלנו לסיים את הכשרתם ברמה הגבוהה ביותר.
קורסי הנדל"ן שלנו מובנים בצורה ייחודית המאפשרת לבוגרים שלנו להתחיל או למנף קריירה בתחום הנדל"ן תוך ניצול הידע הייחודי שהוקנה להם במסגרת הקורסים המעניק להם יתרון איכותי על יתר המשקיעים.

הגש מועמדות עכשיו